Špičkové pruty Shimano a další vybavení pro muškařinu - Katalog

O muškařině se často hovoří jako o královské disciplíně rybaření. Co je na tom pravdy? Muškařina může mnohé začátečníky odradit a to je rozhodně škoda, jelikož není tak složitá, jak se na první pohled zdá. Jako každá jiná rybářská technika vyžaduje speciální vybavení, jako například muškařské pruty, které jsou tou nejdůležitější částí výbavy každého rybáře.

 

rybářské pruty Shimano

 

Jak se používá muškařina

Tato technika využívá speciální umělé mušky, které se nahazují s pomocí muškařské šňůry. Pokud se tedy chcete začít věnovat této technice, nelze tak učinit s výbavou pro jinou techniku, třeba pro přívlač nebo plavanou. Muškařina vyžaduje určitou preciznost. Té se ale během jejího praktikování jistě naučíte. Pravděpodobně to nebude první technika, kterou si zvolíte. Jestliže ale už máte s rybařením nějaké zkušenosti, nemusíte nad ní váhat.

 

Co potřebujete k lovu na umělé mušky

U nás zakoupíte veškeré potřebné vybavení pro muškařinu. Ať už jde o pruty (obecně pro rybolov nabízíme velmi kvalitní rybářské pruty Shimano, jistě si však vyberete i u dalších výrobců), samotné mušky, muškařské nástavce, šňůry a další nezbytné vybavení. Nejenže vám přinášíme široký sortiment, ale ten neustále rozšiřujeme o nové produkty.

O novinkách informujeme přes náš vlastní blog a přes sociální sítě. Spolupracujeme s většinou rybářských značek v Čechách a i zboží, které nenaleznete na našich webových stránkách, jsme většinou schopni zajistit. Kromě internetového obchodu můžete zavítat také do některé z našich kamenných prodejen.

 

 

  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem