Rybářské navijáky nejen pro sumcařinu - Katalog

Chystáte se na lov sumců? Pak je speciální vybavení podmínkou a také zárukou vašeho úspěchu. Sumcařinu využívá mnoho rybářů, specializujících se na lov těchto sladkovodních ryb, které se v našich rybnících často nacházejí mezi kapry a dravci. V našem obchodě jsme pro vás připravili speciální vybavení pro lov sumců, které navíc po celý rok zakoupíte za velmi atraktivní ceny.

 

rybářské navijáky

 

Dočkáte se i velkých úlovků

Sumci často dosahují délky až kolem dvou metrů. Velikost ryby závisí na jejím věku. Čím mladší sumec je, tím je samozřejmě menší. Nejstarší ryby se dožívají věku až 40 let. Kromě velké délky se sumcem souvisí i vysoká hmotnost, která se u dvoumetrových ryb může vyšplhat až ke 100 kilogramům a více. Takovou rybu v českých vodách asi sami neulovíte. Menší sumce ale pohodlně lovit můžete, pokud si na tuto činnost pořídíte kvalitní vybavení, které nabízíme i v našem obchodě. Je nutné počítat s tím, že sumec může být opravdu velký, proto koupi vybavení rozhodně nedoporučujeme podceňovat.

 

Kvalitní vybavení pro každého rybáře

U nás v e-shopu si vyberou všichni rybáři, nejen vyznavači sumcařiny. Proto ty jsme připravili kvalitní pevné pruty na sumce, moderní a praktické rybářské navijáky a multiplikátory, nechybí ani bójky, pletenky nebo šňůry.

U nás máte na výběr z bohatého sortimentu za příznivé ceny. U objednávek v hodnotě od 2 000 Kč navíc dáváme dopravu zdarma. Na veškeré zboží poskytujeme dvouletou záruku. Pokud se vám něco rozbije, vyměníme vám poškozený kus za nový. S námi si můžete rybaření užívat kdykoliv, kdekoliv a za každého počasí.

 

 

  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem