Lov ryb usnadní speciální kaprové navijáky - Katalog

Jsou různé techniky, které se dají použít na lov kaprů. Právě kapři patří k nejrozšířenějším rybám v našich vodách a jsou velkou vášní spousty rybářů. Co se však týká techniky, jakou se kapři loví, zde se již rybáři rozcházejí. Zatímco někteří používají plavanou a loví kapry pouze na udici bez navijáku, další zase s oblibou využívají takzvaný feeder. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv rybářskou techniku, jedno je jasné, při sportovním rybolovu si užijete spoustu zábavy.

 

kaprové navijáky

 

Lovit kapry s navijákem nebo bez navijáku?

Pokud si chcete vyzkoušet rybolov jenom s minimální výbavou, bude pro vás jasnou volbou technika zvaná plavaná. Jedná se o základní rybářskou techniku, kdy se ryby loví na udici. Do vody se umístí nebo se vede přirozená nástraha. Můžete si vybrat libovolnou hloubku a nástrahu umístit třeba na hladinu nebo klidně až na samé dno. Na plavanou nepotřebujete žádnou speciální výbavu. Jedná se tedy o velmi levnou techniku. Doporučujeme vám pořídit si dobrý rybářský prut, vlasec, zátěž a háček. Jelikož se nepoužívá naviják, tak je vzdálenost nástrahy od břehu limitována délkou prutu.

Univerzálnější technikou, kde již oceníte nějaké to vybavení, je feeder. Využijete zde například oblíbené kaprové navijáky, které vám umožní snadné přitáhnutí úlovku a které vám nabízíme i v našem obchodě. Feeder se však využívá i pro lov dalších ryb, například sumců, úhořů nebo parem. Je tedy vcelku univerzální.

 

Bohatý sortiment u nás v obchodě

Při nákupu v našem obchodě na vás čeká bohatý sortiment veškeré nezbytné rybářské výbavy. Zahrnuje pruty, navijáky, stojany a držáky prutů, umělé nástrahy, podběráky a mnoho kvalitního příslušenství. Všem registrovaným zákazníkům navíc nabízíme stálé slevy a při objednávce nad 2000 Kč dopravu zdarma.

 

 

  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem