Lov dravých ryb vyžaduje kvalitní rybářské pruty - Katalog

Pokud se věnujete lovu dravých ryb, dbejte na výběr kvalitního rybářského vybavení, které zakoupíte i v našem obchodě. Technika pro lov dravých ryb se nazývá přívlač. Během ní se umělá nástraha vede tak, že kopíruje pohyb živočicha, co slouží jako potrava pro dravé ryby. Díky tomu snadno a rychle rybu chytnete. Potřebujete však kvalitní vybavení, které vám rybolov usnadní a zajistí, že nestrávíte u vody celá odpoledne zbytečně.

rybářské pruty na přívlač

Technika přívlače nejen pro všechny začátečníky

Každý by si měl vybrat styl rybolovu, který je právě jemu nejbližší. Přívlač se využívá především ve sportovním rybolovu a má celou řadu příznivců u nás v Čechách i v zahraničí. Přívlač je ohleduplná k rybám a nenáročná na vybavení rybáře, takže je vhodná i pro začátečníky. Při záseku se ve většině případů háček nachází v tlamě ryby. Přívlač vyžaduje pouze základní vybavení. To je ale však opravdu nezbytné. Patří mezi něj rybářské pruty, navijáky, vlasce s koncovým ocelovým lankem a dostatek umělých nástrah. Zde můžeme doporučit například třpytky, woblery nebo twistery.

 

Bez kvalitního rybářského vybavení si nezalovíte

Při výběru rybářského vybavení svou pozornost zaměřte především na rybářský prut, který by měl být opravdu kvalitní a umožňovat snadnou manipulaci. Při výběru vybavení samozřejmě záleží i na tom, na jaké dravé ryby se chcete zaměřit. Jednotlivé parametry rybářských prutů, navijáků a vlasců na tom totiž mají nemalý podíl.

U nás v obchodě máte na výběr z širokého sortimentu za různé ceny. Vyberou si zde jak ti, co chtějí při nákupu ušetřit, tak i ti, co hledají opravdu náročné zboží, třeba i za vyšší cenu. Při nákupu u nás získáte po registraci slevu ve výši 5 %. Další slevy se pak uplatňují dle výše vaší objednávky. Celková sleva při nákupu může činit až 15 % z původní ceny.

 

 

  • akce
  • novinky
  • výprodej
  • připravujeme
  • tip
  • skladem