GABY plyšová ryba - kapr šupináč, hračka a polštář

s DPH: 355 Kč

Cena po registraci: 337,25 Kč

  • Výrobce: GABY
  • Katalogové číslo: RY-KA-11
  • Záruka (měsíců): 24
  • Dostupnost: na dotaz

Plyšový polštář - kapr šupináč, délka cca 65cm.

Krásné měkké imitace skutečných ryb, se kterými se většina z nás při rybolovu již setkala. Nejen že budou vtipným dárkem, ale určitě také každého malého i velkého rybáře velmi potěší,

Polštáře jsou zobrazeny ve velmi jemném barevném provedení a v přirozené v podobě, která ještě více zvýrazňuje jejich krásu.

Máte doma malého rybáře a hledáte pro něj vtipný vánoční nebo narozeninový dárek? Nevíte, co koupit svému rybáři?

Buďte si jistí, že tímto dárkem uděláte svému rybáři určitě velkou radost, protože hned pozná, že jste hledali dárek speciálně pro něj. Rybu si rybář chytí, ale rybářský dárek by měl dostat k narozeninám, svátku nebo jako pozornost právě za to, že vám přinesl pořádnou rybu!

Plyšové polštářky jsou vyrobeny z měkkého příjemného hypoalergenního materiálu s polyesterovým vatelinem používaným při výrobě polštářů uvnitř. Unikátní umělecké dílo bylo provedeno absolventy výtvarných umění v Krakově.

Velice líbivý, vděčný a do detailu provedný dárek nejen pro rybáře, ale i všechny děti. Poslouži jako skvělý dárek nebo dekorace. Krásná měkká imitace skutečné ryby vyrobena z nejkvalitnějších dostupných materiálů shodných s normou EN71 pro hračky.

Produkt není vhodný pro děti mladší 3 let-existuje možnost vdechnutí malých častíc. Před použitím odstraňte ochranný obal.

RY-KA-03_MIX
RY-KA-112
RY-KA-113

Doporučujeme

GABY plyšová ryba - kapr, hračka a polštář

  • Kat.číslo RY-KA-01

bez DPH 294 Kč

s DPH 355 Kč

GABY velká plyšová ryba - kapr giant, hračka a polštář

  • Kat.číslo RY-KA-02

bez DPH 438 Kč

s DPH 529 Kč

GABY plyšová ryba - kapr mini, hračka a polštář

  • Kat.číslo RY-KA-03

bez DPH 186 Kč

s DPH 225 Kč