Elektronika pro sklopnou tyčovou bójku DAEMONS v tubusu

s DPH: 260 Kč

  • Výrobce: DAEMONS
  • Katalogové číslo: BO-SK-EL03
  • Záruka (měsíců): 24
  • Dostupnost: Skladem
  • EAN: 8591230060336

Elektronika pro sklopnou tyčovou bójku DAEMONS BO-SK-03 v ochranném tubusu pro našroubování na bojku.


výrobek DAEMONS, vyrobeno v České Republice

Napájení elektroniky je dvěma bateriemi typu „AAA”, které díky zabudovanému odporu zajistí výdrž baterií v provozu min. 250 hodin (záleží na typu použité baterie),

Pro lov bez použití elektroniky je na jejím obalu umístěn také široký reflexní proužek, díky kterému je bójka na vodě vidět při nasvícení baterkou nebo jiným svítidlem.

Elektronika je dodávána v plastovém obalu s gumovou krytkou, který lze díky závity ve spodní části přímo namontovat na sklopnou tyčovou bojku DAEMONS BO-SK-03.


Příprava a používíní elektroniky:

- po sejmutí gumového víčka vyjmeme držáky baterií s diodou. Dioda je aktivována vložením dvou monočlánků typu AAA LR03 do držáků baterií a sepnutím pákového spínače. Baterie vkládáme vždy kladným pólem (+) blíže k diodě. Po usazení baterií do jejich držáků zkontrolujeme, jestli je dioda aktivovaná a svítí a poté celý díl vložíme zpět do průhledné trubice. Elektroniku pečlivě uzavřeme víčkem, aby dovnitř nemohla vniknout při potopení bójky voda.

Pokud při lovu nebudeme používat svítící diodu, vypneme elektroniku vyjmutím baterií z klipů a opět zkontrolujeme správné nasazení a těsnost víčka.

Při nočním lovu v tomto případě můžeme využít reflexní fólii, která nám po nasvícení ukáže polohu bójky.


el tubus