Delphin LEGIA Feeder II + 3 špičky 330cm/80g

s DPH: 1 449 Kč

  • Výrobce: DELPHIN
  • Katalogové číslo: 130385010
  • Záruka (měsíců): 24
  • Dostupnost: Skladem

Jak už název napovídá, jedná se o pokračovatele úspěšné první generace feederového prutu Delphin LEGIA. Při tvorbě dvojky jsme se rozhodli vyslechnout vaše postřehy a nová Legia je prutem, který je možné zařadit ještě o level výše. Tak jako předcházející verze, i tento model je postavený na plně parabolickém blanku 24T. To zabezpečuje výborné mechanické vlastnosti, dlouhou životnost a velmi příjemnou zdolávací akci. Úpravou kónusu blanku se nám dokonce podařilo docílit ještě štíhlejší blank! Změnou si prošly i průměry oček, aby bylo možné dosahovat ještě lepší výsledky při nahazování. V tom vám pomohou i přepracované špičky. Součástí jsou 2ks Glasscarbon (UL a L) a 1ks Carbon (Medium).

Další změnou je pokrytí trnových spojek prutu extra vrstvou 3K carbon-u, který ještě více posiluje spoje. Díky své flexibilitě však tyto spoje nejsou tak tuhé, což je nespornou výhodou.

Asi nejmarkantnější změnou, která udeří do očí okamžitě, je přechod z dělené rukojeti k plné. To nám na jedné straně umožnilo použít DPS sedlo, které je možné osadit i navijáky s větší patkou, na straně druhé nám to dovolilo změnit skladbu složení rukojeti. Nově je tato nedělená rukojeť z většinové části tvořená komfortní EVA pěnou, na začátku a na konci se ale nachází odolný a příjemný rubber cork.


Technické parametry:


Model: 330cm/80g

Počet dílů: 3

Průměr blanku nad rukojetí: 12,7mm

Počet oček: 11

Transportní délka: 106cm

Hmotnost: 200g

Rukojeť: EVA pěna + rubber cork

Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 46cm

Obrázek (1)