Bezdrátový odhozový echolot Fish Finder Wireless Energo Team 74871-03

s DPH: 2 190 Kč

  • Výrobce: ENERGO TEAM
  • Katalogové číslo: 74871-03
  • Záruka (měsíců): 24
  • Dostupnost: Na dotaz

Bezdrátový odhozový echolot Fish Finder Dosah 100metrů na hloubku od 0,7m do 40m. Echolot slouží k prozkoumání lovného místa bez nustnosti použití lodě. Na displeji se zobrazuje hloubka, tvar a povrch dna a výskyt ryb.

Bezdrátovou sondu (echolot) navážemena vlasec prutu a nahodíme na požadované místo. Pomalým stahovaním sonaru se Vám nadispleji echolotu zobrazuje hloubka, překážky na dně a výskyt ryb.

Sonar se po spuštění do vody ihned zapne. Na obrazovce můžete sledovat ryby, nacházející se pod sonarem, jejich umístění (hloubka), typ a hloubka dna (rostliny, kameny, atd.).

Rozsah: 100 metrů sonaru, snímání je možné v 0,7m - 40m hloubce (může se měnit v závislosti na kvalitě použité baterie).

Echolot je možné použít v řece, na jezeře nebo i ve slané vodě, taktéž je vhodný k prozkoumávání rybích chovů a dalších speciálních míst. Tento snadno přenosný echolot je ideálním řešením pro každého rybáře.

Sonar funguje na principu šíření zvukových vln, pomocí nichž určuje obrys a strukturu dna jezera a na základě toho také aktuální hloubku.


Provozování je možné i v úsporném režimu. Sonar je vybaven označením nabití. Sonar (echolot) funguje na baterie (CR2032, příslušenství) a radar na 4 ks AAA baterií. Je vodotěsný.Specifikace produktu:


Displej: TN / ANTI-UV LCD

Velikost displeje: 40x39

Podsvícení: zelený led

Baterie: 4ks AAA alkalické baterie


Měřící jednotky: Metr a stopa

Pokrytí senzoru: 90 stupňů

Rozsah měření: max./min. 35/06 m

Funkční teplota: od -20 C ° do +70 C °

Obsah soupravy: bezdrátový sonar, rybí radar do ruky, návod k použití, šňůra na krk